SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W JUDO

XVIII Międzynarodowy Turniej Judo – Zakopane

W dniu 18 października, w Zakopanem odbył się Międzynarodowy Turniej Judo, który był zarazem turniejem rankingowym punktowanym do kadry wojewódzkiej. W zawodach brały udział ekipy zagraniczne z Czech, Słowacji i Francji. Nasza 6 osobowa reprezentacja klubu spisała się wspaniale zdobywając 5 medali. Do znakomitej dyspozycji wrócił Jakub Świerczek, który wygrał wszystkie swoje pojedynki i wywalczył złoty medal w kat. 30 kg. W tej samej kategorii drugi nasz reprezentant Miłosz Gibała mimo zmagania się z kontuzją nie dał za wygraną i wywalczył brązowy medal. Kolejne złote medale do swojego dorobku dołączyły Aleksandra Piwowarczyk ( Flia Bogumiłowice) w kat. 45 kg oraz Oliwia Nosek w kat. 36 kg.

RANKING KADRY WOJEWÓDZKIEJ

Miło nam powiadomić, że dwie nasze zawodniczki zajmują czołowe miejsca w rankingu dzieci kadry Województwa małopolskiego.