IMIĘ I NAZWISKOPROWADZONE ZAJĘCIAINFORMACJE DODATKOWE
mgr Magdalena SzybilskaDyrektor Szkoły
mgr Maciej Lisinformatyka , robotykaWicedyrektor Szkoły
mgr Krystyna ŁuszpakświetlicaKierownik Świetlicy
mgr Magdalena Sumarapedagog
mgr Marta Synowieclogopeda
mgr Edyta Karasiewicz Mrózpsycholog
mgr Agnieszka Adamczykjęzyk polski , wychowanie do życia w rodziniewychowawca kl. 8a
mgr Agnieszka Batkomatematyka
mgr Małgorzata Beściakjęzyk polskiwychowawca kl. 8b
mgr Elżbieta Białybiblioteka
mgr Katarzyna Bielakjęzyk niemieckiwychowawca kl. 7b
mgr Magdalena Bucka edukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. 2a
mgr Małgorzata Chłońświetlicawychowawca świetlicy
mgr Urszula Grabkagimnastyka korekcyjna , świetlica
mgr Irena Juchniewicz Miękinamuzyka
mgr Katarzyna Kacerwychowanie fizyczne
mgr Małgorzata Karaśmatematykawychowawca kl. 4f
mgr Dominika Kargolwychowanie przedszkolne
mgr Karolina Kawa
ks. mgr Krzysztof Kiszowskireligia
ks. mgr Stanisław Kocołreligia
mgr Beata Kolatedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. 1a
mgr Bogumiła Kormanwychowanie przedszkolneWychowawca oddziału 0f
mgr Anna Kotwychowanie przedszkolne
lic. Marek Kowalikwychowanie fizyczne
mgr Anna Koziołwychowanie przedszkolnewychowawca kl. 1b
mgr Wojciech Koźlukjęzyk angielski
mgr Jolanta Kryczkaedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. 3b
mgr Wojciech Kryczkatechnika , informatyka
mgr Marta Kuciewicz Luberabiologia , przyrodalogopeda
mgr Agnieszka Kura
mgr Barbara Kwapniewskajęzyk polski , historiawychowawca kl. 5f i 6f
mgr Ewa Łazarekwychowawca oddziału 0a
mgr Magdalena Mizerekbiologia
mgr Agnieszka Ożóg Ahmedjęzyk angielskiwychowawca kl. 4a
mgr Ewa Piątekmatematyka , chemiawychowawca kl. 4a
mgr Marek Podrazahistoria , wos
mgr Anna Poplichamuzyka , informatyka
mgr Agnieszka Radwańskawychowanie fizyczne
mgr Marek Siedlikedukacja dla bezpieczeństwa
mgr Wojciech Siedlikgeografiawychowawca kl. 7a
mgr Katarzyna Słupek Karpielmatematyka , fizykawychowawca kl. 6a
mgr Teresa Sudaedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. 3a
mgr Kinga Szczepanikjęzyk angielski
ks. mgr Marek Szczerbareligia
mgr Małgorzata Szymioniakświetlicawychowawca świetlicy
mgr Elżbieta Tomulikplastyka , informatyka
mgr Agata Turekedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. 2f
mgr Kinga Zabawaedukacja wczesnoszkolnawychowawca kl. 2b
mgr Elżbieta Zegarjęzyk polskiwychowawca kl. 6a
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. 100-LECIA RUCHU LUDOWEGO W WIERZCHOSŁAWICACH
ORAZ
SZKOŁA FILIALNA IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ POLSKI W BOGUMIŁOWICACH