Aktualności

AKCJA „PACZUSZKA DLA MALUSZKA”

W naszej szkole już po raz kolejny przeprowadzana jest akcja „Paczuszka dla Maluszka”. Ta ogólnopolska zbiórka, organizowana przez Fundację Małych Stópek, w naszej szkole jest koordynowana przez nauczycieli i uczniów zaangażowanych w projekt „Mieć wyobraźnię miłosierdzia.”

Czytaj więcej »

KOMUNIKAT

Dyrektor szkoły informuje, że w dniach 24-30.11.2022r. , Pani „STOP”, tj. opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu w drodze do i ze szkoły będzie nieobecna. Proszę o zachowanie szczególnej ostrożności w drodze do i ze szkoły przy przejściu dla pieszych.

Czytaj więcej »

KOMUNIKAT

Dyrektor szkoły informuje, że w dniach 21-23.11.2022r. , Pani „STOP”, tj. opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu w drodze do i ze szkoły będzie nieobecna. Proszę o zachowanie szczególnej ostrożności w drodze do i ze szkoły przy przejściu dla pieszych.

Czytaj więcej »

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

Na naszej stronie w zakładce „UCZNIOWIE I RODZICE” są zamieszczone najważniejsze informacje dotyczące Egzaminu Ósmoklasisty 2023,  w tym: wymagania egzaminacyjne, harmonogram przeprowadzania egzaminu, sposoby dostosowania warunków i form egzaminu oraz komunikat o przyborach.

Czytaj więcej »

WYCIECZKA KLAS 8 i 7 DO OŚWIĘCIMIA I WADOWIC

21października 2022r. klasy 7 , 8a i 8b wzięły udział w wycieczce edukacyjnej do Oświęcimia i Wadowic.

W Oświęcimiu uczniowie zwiedzili Państwowe Muzeum Auschwitz – Birkenau, które jest autentycznym Miejscem Pamięci po byłym największym z niemieckich nazistowskich obozów koncentracyjnych i ośrodków Zagłady.

Czytaj więcej »