Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach

Aktualności

AKTUALNOŚCI

KONKURS NA 5+

Miło nam poinformować, że Pani mgr Magdalena Moskal, nauczycielka naszej szkoły, wychowawczyni oddziału przedszkolnego, a od niedawna także wychowawczyni oddziału przygotowawczego dla uczniów z Ukrainy, została laureatką konkursu „Konspekt na 5+” organizowanego przez Winiary w ramach programu edukacyjnego „Winiary – Gotuj się na zmiany”.

Read More »
AKTUALNOŚCI

KONKURS NA FB „KATYŃ – PAMIĘTAMY”

👀UWAGA, UWAGA – KONKURS!!!!!👀
Ogłaszamy konkurs na plakat o Katyniu.
Konkurs ma na celu wyłonienie spośród 41 zamieszczonych w formie zdjęć prac naszych uczniów, tych które uzyskają największą liczbę polubieni na FB (tzw. lajków).👍👍

Read More »
AKTUALNOŚCI

Chłopcy z SP Wierzchosławice z awansem na finał powiatowy

Drużyna chłopców z klas 7-8 bardzo dobrze spisała się na półfinale powiatowym w piłce nożnej i przegrywając zaledwie jeden mecz uzyskała awans na finał powiatowy, który odbędzie się na terenie naszej Gminy, tj. na obiekcie LKS Dunajec Mikołajowice w poniedziałek 30 maja.

Read More »
AKTUALNOŚCI

KOMUNIKAT

Dyrektor szkoły informuje, że w dniu 20.05.2022 , Pani „STOP”, tj. opiekun dzieci i młodzieży przy przejściu w drodze do i ze szkoły będzie nieobecna. Proszę o zachowanie szczególnej ostrożności w drodze do i ze szkoły przy przejściu dla pieszych.

Read More »
AKTUALNOŚCI

Konkurs czytelniczy „Weekendowe czytanie”

Najmłodsi czytelnicy, czyli uczniowie klasy „0” zakończyli zmagania w trwającym 3 miesiące konkursie czytelniczym „Weekendowe czytanie”.
Potyczki polegały na przedstawianiu w formie plastycznej wybranych fragmentów książek.

Read More »
AKTUALNOŚCI

PODWÓJNE ZŁOTO

W Gminnych zawodach w piłkę nożną chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (kl.5-6) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (kl.7-8) , które odbyły się 10 maja 2022r. , obydwa nasze zespoły zajęły I miejsca.

Read More »
AKTUALNOŚCI

Narodowe Święto 3 Maja

Tegoroczne obchody Narodowego Święta 3 Maja odbyły się w podniosłej atmosferze.
Delegacja szkoły wraz z pocztem sztandarowym, wzięła udział w Gminnych obchodach tego święta, uczestnicząc w uroczystej Mszy św. w intencji Ojczyzny oraz składając wiązankę kwiatów pod pomnikiem poległych mieszkańców w latach 1914-1920 w Wierzchosławicach.

Read More »