OGŁOSZENIA

Szkoła Podstawowa im 100- lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach

 ogłasza nabór do pracy na stanowisku:

 Kucharz

– przygotowywanie posiłków dla szkoły, przedszkola , żłobka –

                                                                                                        zatrudnienie: od 04.05.2022r.

  • Obowiązki:

przygotowywanie dań z zachowaniem najwyższych standardów jakości, współpraca w tworzeniu menu dla dzieci, współpraca z intendentem oraz pomocami kuchennymi, tworzenie dobrej atmosfery sprzyjającej efektywnej pracy.

  • Wymagania:

wykształcenie:    zasadnicze lub średnie o odpowiednim profilu.

pasja do gotowania, doświadczenie na podobnym stanowisku, dyspozycyjność, książeczka sanepidu,  punktualność, sumienność, zaangażowanie.

  • Oferujemy:

przyjazną atmosferę pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6,00 – 14,00.

Termin zgłaszania ofert: do 20 kwietnia 2022 r.
Osoby zainteresowane prosimy o złożenie następujących dokumentów w sekretariacie Szkoły Podstawowej im.100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach (budynek Wierzchosławice 97):
1. list motywacyjny i CV,

2. klauzula RODO,

3. kserokopie dokumentów potwierdzające posiadane wykształcenie oraz   doświadczenie zawodowe, staż pracy,